shape
shape

EĞİTİMLERİMİZ

  • Anasayfa
  • EĞİTİMLERİMİZ
  • Online Tesol Eğitimi
Online Tesol Eğitimi
120 Ders Birebir İş Garantisi

Online Tesol Eğitimi

TESOL eğitimlerimiz Online eğitim koçu ile planlanmaktadır.

Beşiktaş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu® Dil Okulları'nın (ve yurtdışında "American Cultural Association® Language Schools" adıyla) 2007 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında (İngiltere, Amerika, Tayland, Vietnam, Hindistan, Mısır, Kamerun...) sürdürdüğü İngilizce Öğretmenliği programları ile İngilizce öğretin.

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliğinizi gösterir bir belge almanızı sağlayan kursun kısaltılmış adıdır ve dünyanın her yerinde geçerlidir.

TESOL sertifikanızı aldıktan sonra herhangi bir özel öğretim kurumuna (özel okullar, yabancı dil kursları, dershaneler, okul öncesi eğitim veren özel anaokulları, özel etüt merkezleri vb.) başvurabilirsiniz.

TESOL kursumuz üç yönden akreditedir. Birincisi kullanılan temel içerik (daha sonra Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından eğitici videolarla desteklenmiş ve geliştirilmiştir) dünyanın en büyük TESOL kursu hizmeti veren Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kurslarına aittir. Ayrıca, COLLEGE OF TEACHERS’ın kurumsal üyesi olan Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursları tarafından tüm program titizlikle gözden geçirilmiştir. Bir kursun akredite olması, o kursun kursu veren kurum dışında bir kuruluş tarafından incelenmiş ve onaylanmış olması demektir. Bu da birçok sahteciliği ve içeriği uygun olmayan kurslardan korunmanızı sağlar.

TESOL sertifikasyon kursuna herkes katılabilir. Ancak kayıt olunmadan önce danışmanlarımızdan birisi (native speaker TESOL trainer) ile telefonda İngilizce bir görüşme yapılması gereklidir. Bu görüşme bir sınavdan ziyade İngilizce konuşup konuşmadığınız ve söylenenler doğru anlayıp anlamadığınızı ölçmek içindir. Herhangi bir dilbilgisi testi yapılmamaktadır çünkü kursun içerisinde gramer ile ilgili eksikliklerinizi (eğer varsa) giderecek modüller bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere İngilizce de toplam 6 seviye bulunmaktadır. Bunlar A1, A2, B1, B2, C1, C2 dir. 

TESOL kursuna kayıt olabilmeniz için en az B2 seviyesini bitirmiş olmanız gerekmektedir. Beşiktaş Amerikan Kültür Şubesinin Eğitimli Danışmanları İngilizce görüşmeyle seviyenizi de belirlemiş olacaktır

TESOL, accredited by TESOL OXFORD ltd

TESOL İngilizce Öğretimi Metodolojisi ve Uygulaması Sertifikası (The TESOL Certificate in the Methodology and Practice of English Language Teaching) alırsınız. Böylelikle, uluslararası tanınırlığa sahip iki sertifikaya tek zaman diliminde bir kez kurs bedeli ödeyerek sahip olursunuz.

TESOL Kurs seçenekleri

Online TESOL (Ne zaman isterseniz, Nerede olursanız)

Eğitim Koçu

Yüksek derecede yetenekli ve deneyimli "öğretmen yetiştirme eğitmenleri" ile çalışırsınız.

Öğrenci Koordinatörü

Sizlere, gereken bütün ihtiyaçlarınız (yabancı ülke vatandaşıysanız vize ve çalışma izni, sigorta, şehir rehberliği, getirmeniz gerekenler, en uygun havayolları, İngilizce bilen personel ve hatta sağlık hizmetleri) ile ilgili destek verecek olan bir öğrenci koordinatörünüz olacaktır. 

Beşiktaş Amerikan Kültür Online Tesol Eğitimi: Yabancı Dil Usta Öğretici Olmak İsteyenler İçin Fırsat

Yabancı dil eğitimi alanında kariyer yapmak isteyenler için Amerikan Kültür Online Tesol Eğitimi, ön lisans diplomasına sahip herkese kapılarını açıyor. Bu program, yabancı dil usta öğretici (eğitmen) olmak isteyen herkesin katılımına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Beşiktaş Amerikan Kültür Online Tesol Eğitimi'ne katılmak için tek gereklilik ön lisans diplomasına sahip olmaktır. Bu sayede, program katılımcıları yabancı dil eğitimi konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaklardır. Beşiktaş Amerikan Kültür Online Tesol Eğitim Programına katılan öğrencilerimiz ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı Usta Öğretici Sertifikası alma hakkını da elde edebilirler.

Program kapsamında katılımcılar, yabancı dil öğretimi konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerden ders alma fırsatı bulacaklardır. Ayrıca, interaktif ders materyalleri, canlı dersler ve ödevler aracılığıyla pratik yapma imkanı da sunulmaktadır. Bu sayede, katılımcılar teorik bilgilerini pratik uygulamalarla pekiştirme şansı elde edeceklerdir.

Beşiktaş Amerikan Kültür Online Tesol Eğitimi'nin bir diğer avantajı da esnek program yapısıdır. Katılımcılar, kendi hızlarında ilerleyebilir ve derslere istedikleri zaman erişebilirler. Bu sayede, çalışan bireyler veya yoğun bir programı olan öğrenciler bile bu eğitim programına katılma fırsatı bulabilirler.

Ayrıca, Beşiktaş Amerikan Kültür Online Tesol Eğitimi'nin uluslararası geçerliliği de bulunmaktadır. Bu sayede, programı başarıyla tamamlayan katılımcılar dünya genelinde yabancı dil eğitimi alanında kariyer fırsatlarına sahip olabilirler.

Sonuç olarak, Beşiktaş Amerikan Kültür Online Tesol Eğitimi, yabancı dil usta öğretici olmak isteyen herkes için ideal bir fırsat sunmaktadır. Programın esnek yapısı, uzman eğitmen kadrosu ve uluslararası geçerliliği sayesinde katılımcılar, kariyerlerinde başarıya ulaşma yolunda önemli bir adım atma imkanına sahip olacaklardır. Bu eğitim programı hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için Amerikan Kültür'ün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Bu Eğitimlerimize Gözatın!

En Çok Tercih Edilen Eğitimlerimiz

img
img
img
Yaz Sezonu Fırsatı için Formu Doldurun

%50 İndirim Fırsatı
Amerikan Kültür Kalitesiyle Hemen Eğitime Başlayın
Uygun Ödeme Yöntemleri Hakkında Bilgi Alın

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Türkiye’de Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu ve akredite edilmiş tek yabancı dil okuludur.