shape
shape

EĞİTİMLERİMİZ

  • Anasayfa
  • EĞİTİMLERİMİZ
  • Genel İngilizce Eğitimi

Resme Tıklayın ve Büyütün!

80 Ders 8 - 12 Kişilik Sınıflar Öğretme Garantisi

Genel İngilizce Eğitimi

Genel İngilizce programlarımız hafta içi veya hafta sonu farklı saat seanslarında devam etmektedir. Dilediğiniz seansa katılım sağlayabilirsiniz.

Eğitim programı isteğinize göre özel ders olarak ta planlanabilmektedir.

Beşiktaş Amerikan Kültür genel İngilizce eğitim programları Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumluluğu kanıtlanmış bir eğitim programıdır.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Türkiye’de Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu ve akredite edilmiş tek yabancı dil okuludur.

Avrupa Konseyi sitesinden onaylı kurumları görebilirsiniz >>> http://bit.ly/30CIp60

Avrupa Dil Portfolyosu Avrupa Konseyi(European Council) tarafından dil eğitiminde bir standart yaratmak ve bireylerin kendi dil gelişimlerini kayıt altına almasını sağlamaktadır. Öğrencilerimiz eğitim sürecinde kendi gelişimlerini uzman rehberlerimiz sayesinde takip etmektedir.(Self Assessment)

Avrupa Dil Portfolyosu’ nda 6 dil düzeyi (A1,A2,B1,B2,C1,C2) bulunmaktadır.

  • A1 Elemantary
  • A2 Pre – Intermediate
  • B1 Intermediate
  • B2 Upper - Intermediate
  • C1 Advance
  • C2 Professional
  • A1-A2 Başlangıç seviyesi, B1-B2 Orta Seviye, C1-C2 İleri Seviye olarak kabul edilir. 

SERTİFİKA

Beşiktaş Amerikan Kültür Genel İngilizce programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Bu Portfolyo ile öğrenci dil pasaportuna sahip olur.

Eğitime başlamadan önce Beşiktaş İngilizce Kursu ücretsiz seviye tespit sınavına girerek seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımızı bitirdikten sonra seviyenize uygun sınıflarda eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Seviyelerde ve kurlarda yabancı ve Türk eğitmenlerle ilerlenmektedir.

İngilizce kursu eğitim programınızda seviyenize göre alacağınız kur sayısında ders saatleriniz belirlenecektir. 1 Kur genelde 80 dersten  oluşmaktadır. 1 Kur ingilizce eğitimi ortalama 2 ay sürmektedir.

Aldığınız eğitim süresince ücretsiz aktiveler ve birçok Amerikan Kültür kaynağından ücretsiz faydalanacaksınız.

Beşiktaş Amerikan Kültür olarak tüm eğitimlerimizde programlarımıza uyan öğrencilerimize öğrenme garantisi sunmaktayız.

Eğitim sürecinizde aldığınız programa göre ücretsiz kur tekrarı yapabilirsiniz.

Günümüzde yabancı dil çok büyük bir öneme sahip. İnternet sayesinde artık dünyanın bir ucu sanki evimizin bir odası gibi ulaşılabilir bir konumda. Tüm dünya ile iletişim olanakları bu kadar gelişmişken yabancı dil bilemediğimiz için konuşamamak kendi gelişimimize yaptığımız bir kötülük gibi.

İngilizce sayesinde dünyada birçok ülkede turistik seyahatlerinizde kendinizi rahatça ifade edebilir ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

İngilizce üniversiteden mezun olan bir öğrenci için iş görüşmesinde CV’sindeki en büyük artılardan biridir. Ya da hali hazırda çalıştığınız firmada terfi etmenizi sağlayabilir ve aldığınız maaşı arttırabilirsiniz.

Global dünyada işinizde kolaylıkla yurtdışına açılabilir ve dünyadaki birçok firmayla çalışabilirsiniz.

Kısacası dünyada 500 milyondan fazla kişinin konuştuğu dili konuşmak size her anlamda seviye atlatacaktır.


Sık Sorulan Sorular

Beşiktaş Amerikan Kültür’de eğitimini tamamlayan her öğrencimize Avrupa Dil Portfolyosu’na sahip tek dil okulu olan Amerikan Kültür sertifikası verilir. B2 ve üstü sertifikamız Türkiye’de bazı resmi makamlarca( özellikle sağlık sektörü) kabul gördüğü gibi gerek öğrenim gerekse iş amaçlı Avrupa Birliği ülkelerinde de geçerli tek sertifikadır. Avrupa’da akredite olmuş eğitim kurumları listesine www.coe.int/en/web/portfolio sitesinden ulaştığınızda kendi sektörümüzde sadece Amerikan Kültür Dil Okulları’nın olduğunu rahatça görebilirsiniz.

Beşiktaş Amerikan Kültür’de eğitimini tamamlayan her öğrencimize Avrupa Dil Portfolyosu’na sahip tek dil okulu olan Amerikan Kültür sertifikası verilir.    B2 ve üstü sertifikamız Türkiye’de bazı resmi makamlarca( özellikle sağlık sektörü) kabul gördüğü gibi gerek öğrenim gerekse iş amaçlı Avrupa Birliği ülkelerinde de geçerli tek sertifikadır. Avrupa’da akredite olmuş eğitim kurumları listesine www.coe.int/en/web/portfolio sitesinden ulaştığınızda kendi sektörümüzde sadece Amerikan Kültür Dil Okulları’nın olduğunu rahatça görebilirsiniz.

İngilizce dünya üzerinde konuşulan diğer diller arasında öğrenilmesi en kolay dillerden biridir. İlk başlarda basit bazı gramer yapıları, yeterli sayıda kelime öğrenilmesi ve pratiğe dökülmesi halinde her yaş grubunca anlama ve konuşma hedefine kısa sürede ulaşılabilir. Dünya üzerinde hakim olan aksan ise Amerikan aksanı olup Beşiktaş Amerikan Kültür uzman eğitim kadrosu, farklı eğitim metotları ve pratiğe dayalı CLUB’ları ile İngilizce’yi en kolay şekilde öğrenebilmeniz için yanınızda. Üstelik Beşiktaş Amerikan Kültür’de eğitiminizi tamamlamış olsanız bile eğitiminiz sonrası ömür boyu Speaking CLUB aktivitelerimiz tüm mezunlarımıza ücretsiz açık.

İngilizce’ye en baştan başlayıp , anlama ve konuşma becerilerinizin B seviye ya da Intermediate-Pre-intermediate ( orta-ortaaltı) olarak adlandırılan yeterli oranda geliştiği seviyelere gelebilmeniz için 6-8 aylık bir süre yeterli olacaktır. C seviyeleri ise akıcı düzey olarak adlandırılan ( upper- advanced) seviyelere ise 1 yıl civarında bir süre ayırmanız yeterli olacaktır. Çok acil durumlarda ise örneğin acil yurtdışına çıkmanız gerekiyorsa Beşiktaş Amerikan Kültür’ün KAPSÜL eğitimleri yanınızda.

Yüksek lisans için Türkiye’de yeterlilik sınavlarında geçerli puanı alabilmeniz için gerekli olan seviyeler B seviyeleridir. Bu seviyelere ulaştıktan sonra Beşiktaş Amerikan Kültür’ün YDS ,
ÜDS ,YÖKDİL tecrübeleri eğitmenleri sınav formatı üzerinden yanlış cevapları eleme, doğru şık ve cevabı kolayca bulabilme pratikleri üzerinde sınavdan en yüksek puanı almanız için sizi hazırlayacaklar.

Toefl, Ielts ve PTE ( Pearson Test Of English) gibi uluslararası geçerliliği olan sınavlardan ( sınav skorları, geçerli puanlar, sınav parametreleri ve bölümleri için web sitemizde Akademik
Sınav Eğitimleri sekmesine bakabilirsiniz) yeterli puanı alabilmeniz için C seviyelerinde olmanız gerekmektedir. Ancak başta yanıltıcı soruları tespit edebilmeniz ve bu sınavlarda
başarılı olabilmeniz için yine sınav formatı ve parametrelerine, soru tarzlarına hazırlanmanız faydalı olacaktır. Beşiktaş Amerikan Kültür’ün uzman eğitmenleri sınav takvimi boyunca
yanınızda olarak kazanmanızı sağlayacak her türlü desteği size veriyor olacaklar. Beşiktaş Amerikan Kültür ‘de sınavı kazanan her öğrencimiz için pasta merasimi ile başarısını kutlamak
bir ritüel haline gelmiştir. Sınava katılan öğrenci yorumlarımıza web sayfamızda yorumlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu Eğitimlerimize Gözatın!

En Çok Tercih Edilen Eğitimlerimiz

img
img
img
Yaz Sezonu Fırsatı için Formu Doldurun

%50 İndirim Fırsatı
Amerikan Kültür Kalitesiyle Hemen Eğitime Başlayın
Uygun Ödeme Yöntemleri Hakkında Bilgi Alın

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Türkiye’de Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu ve akredite edilmiş tek yabancı dil okuludur.