shape
shape

EĞİTİMLERİMİZ

  • Anasayfa
  • EĞİTİMLERİMİZ
  • Kurumsal Eğitim ve Çözümler
Kurumsal Eğitim ve Çözümler
30-40 Ders Eğitim&STS Eğitim ve STS

Kurumsal Eğitim ve Çözümler

Beşiktaş Amerikan Kültür olarak kurumsal eğitimlerde yıllardır edindiğimiz tecrübe ile çalışanlarınızın eğitimlerine yönelik içerikleri size özel olarak hazırlıyoruz. Halkla ilişkiler birimlerinizden muhasebeye, kat hizmetlerinden mutfak-restaurant terimlerine, satıştan çağrı merkezi diyaloglarına kadar şirketinize özel eğitim çözümleri oluşturarak hem eğitim maliyetinizi azaltıyor hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca kurumunuzun kendi yerinde de eğitim alabilirsiniz.

Şirketler artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır. Kurumsal eğitim programlarımız iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey İngilizce iletişim becerilerini, uzman eğitmenlerimiz ile Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu olacak şekilde yapılandırılmıştır. Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir.

KURUMSAL ADAY SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Beşiktaş Amerikan Kültür olarak yıllardır şirketlerin hem çalışanlarının yabancı dillerini geliştirmeye yönelik eğitimler verirken işe alım kısmında da adayların ve çalışanların dil seviyeleri belirlemeye yönelik seviye belirleme sınavlarını uyguluyoruz. 

Sınavlarımız , yapay zeka teknolojisiyle adayın seviyesini tam olarak tespit edebildiği gibi kopya çekilmesini engellemeye yönelik ( yeni sekme açılamaması, adayın sınav esnasında foto ve kısa görüntülerinin alınması) teknoloji ile donatılmıştır. Daha sonra eğitim koordinatörlerimiz adaya görüntülü olarak ulaşarak adayın konuşma becerisini de tam olarak belirlemektedir. 

Şirketlerin ilgili departmanına ise adayın tam olarak seviyesi, sınavda karşısına çıkan soru adedi, doğru ve yanlış cevap sayısı, adayın sınava hangi saatte girdiği ve ne kadar süre sınavda kaldığı ayrıntılı olarak raporlanmaktadır.  Beşiktaş Amerikan Kültür olarak işe alım süreçleri ve personellerinizin dil seviyelerini belirleme süreçlerinde hep yanınızdayız.

SERTİFİKA

SERTİFİKA

Beşiktaş Amerikan Kültür Genel İngilizce programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Bu Portfolyo ile öğrenci dil pasaportuna sahip olur.

Amerikan Kültür Beşiktaş şubesi olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için, kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Amerikan Kültür Dil Okulları’nda verilen kurumsal eğitimlerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

Eğitiminizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz.

Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.

Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller ) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.

Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.

Öğrencilerimizin fazla mesai, hastalık gibi durumlardan dolayı ders kaçırmaları halinde okulumuzdaki tekrar ders programları ile eksikliklerini ÜCRETSİZ telafi edebilirler.

Kurumsal İngilizce Eğitim Programına iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek isteyen ve firmasındaki çalışanlarına yabancı dil alanında yatırım yapmak isteyen işverenler başvurabilir.


Bu Eğitimlerimize Gözatın!

En Çok Tercih Edilen Eğitimlerimiz

img
img
img
Yaz Sezonu Fırsatı için Formu Doldurun

%50 İndirim Fırsatı
Amerikan Kültür Kalitesiyle Hemen Eğitime Başlayın
Uygun Ödeme Yöntemleri Hakkında Bilgi Alın

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Türkiye’de Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu ve akredite edilmiş tek yabancı dil okuludur.