shape
shape

EĞİTİMLERİMİZ

  • Anasayfa
  • EĞİTİMLERİMİZ
  • Acil Yurtdışı Çıkış İngilizcesi
Acil Yurtdışı Çıkış İngilizcesi
3 Hafta Private-Vip Classes Kapsül Eğitim

Acil Yurtdışı Çıkış İngilizcesi

​Hangi gerekçe ile ilgili olursa olsun, yakın bir zamanda yurtdışı planınız oluştuysa ve İngilizce bilginiz yetersizse havaalanında karşılaşabileceğiniz vize,pasaport, uçak bileti işlemleri, varacağınız yere ulaştığınızda ulaşım, otel rezervasyonu , restoranlarda sipariş oluşturma, alışveriş planınız varsa ve ödeme işlemleri ile ilgili tüm diyalogları bu KAPSÜL eğitimimiz içinde bulabilirsiniz.

1.      ACİL YURTDIŞI ÇIKIŞ İNGİLİZCESİ( 3 Hafta)

Hangi gerekçe ile ilgili olursa olsun, yakın bir zamanda yurtdışı planınız oluştuysa ve İngilizce bilginiz yetersizse havaalanında karşılaşabileceğiniz vize,pasaport, uçak bileti işlemleri, varacağınız yere ulaştığınızda ulaşım, otel rezervasyonu , restoranlarda sipariş oluşturma, alışveriş planınız varsa  ve ödeme işlemleri ile ilgili tüm diyalogları bu KAPSÜL eğitimimiz içinde bulabilirsiniz. Eğitimimiz, seyreltilmiş gramer eğitimi sayesinde tam da ihtiyacınız olan konuşma diyalogları üzerinde gerçekleştiğinden ve aylar süren kelime ezberleme ,gramer yükleme içeriğinden muaf olduğundan kısa sürede ihtiyacınıza yönelik İngilizce bilgisine ulaşmış olacaksınız.  Üstelik Avrupa Birliği tarafından Türkiye’de tek akredite edilmiş dil okulu olan Amerikan Kültür Dil Okulları sertifikası yine yanınızda olacak.

Çok zamanınız kalmadıysa ve İngilizce gerektiren bir alanda acil gereksiniminiz oluştuysa ,örneğin turizm ve gezi amaçlı yurtdışına çıkacaksanız Beşiktaş Amerikan Kültür KAPSÜL eğitimleri tam size göre.

Giderek globalleşen Dünyada İngilizce konuşabilmenin önemi daha da ihtiyaç haline gelmektedir. Bazen turizm bazen iş bazen de sosyal hayatımız gereği hepimiz herhangi bir zamanda yurtdışına çıkmak zorunda kalabiliriz. İşte tam bu noktada , havaalanında pasaport,vize ve bilet işlemlerinde , otellerde rezervasyon ve ödeme işlemlerinde, alışveriş yada restaurantlarda sipariş esnasında İngilizce yeterliliği acil ihtiyacınız olarak karşımıza çıkabilir.

Beşiktaş Amerikan Kültür KAPSÜL eğitimleri tam da bu zamanda, size en uygun speaking ve listening odaklı eğitimleriyle  en kısa zamanda bu ihtiyacınıza cevap veriyor. Üstelik daha uygun fiyatlarla. Yapmanız gereken tek şey 3 haftalık yoğunlaştırılmış KAPSÜL eğitimlerimizden size en uygun olanını seçmek. Eğitim sonunda yurtdışına tereddüt etmeden çıkabilirsiniz.

Yurtdışı seyahati planlayan ya da otel ve hizmet sektöründe çalışan kişiler için Beşiktaş Amerikan Kültür'ün kapsül eğitimleri büyük fırsatlar sunmaktadır. Özellikle iş seyahati yapan veya yurtdışında çalışmayı hedefleyen bireyler için bu eğitimler oldukça değerlidir.

Küresel ısınma, iklim değişikliği gibi konularda duyarlılık arttıkça, bu konularla ilgili konferans ve toplantılara katılım da önem kazanmaktadır. Beşiktaş Amerikan Kültür'ün kapsül eğitimleri, iş dünyasında ve sosyal platformlarda bu konularda daha etkili olmanızı sağlayacak donanımlar sunmaktadır.

Eğitimlerimiz, uluslararası seyahatlerde karşılaşılabilecek dil ve kültür farklılıkları konusunda size rehberlik edecek, iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, otel ve hizmet sektöründe çalışanlar için misafir memnuniyeti odaklı eğitimler de mevcuttur.

Beşiktaş Amerikan Kültür'ün kapsül eğitimleri, yoğun iş temposu içerisinde zamanı etkili kullanmak isteyen profesyoneller için ideal bir seçenektir. Kısa süreli ve yoğun bir program olan kapsül eğitimler, iş hayatınızı etkileyecek pratik bilgileri kapsar ve uygulamalı örneklerle desteklenir.

Eğer siz de yurtdışı seyahati planlıyor, otel ya da hizmet sektöründe çalışıyor ya da çalışmayı hedefliyorsanız, işinizle ilgili ya da sosyal platformlarda konferans veya toplantılara katılmak gibi bir planınız varsa, Beşiktaş Amerikan Kültür'ün kapsül eğitimlerini tercih ederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Unutmayın, uluslararası alanda başarılı olmanın yolu, kendinizi sürekli olarak geliştirmekten geçer. Beşiktaş Amerikan Kültür'ün kapsül eğitimleriyle bu yolda size rehberlik etmeye hazırız.


Bu Eğitimlerimize Gözatın!

En Çok Tercih Edilen Eğitimlerimiz

img
img
img
Yaz Sezonu Fırsatı için Formu Doldurun

%50 İndirim Fırsatı
Amerikan Kültür Kalitesiyle Hemen Eğitime Başlayın
Uygun Ödeme Yöntemleri Hakkında Bilgi Alın

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Türkiye’de Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu ve akredite edilmiş tek yabancı dil okuludur.