Junior ve Teenage Programları (Kolej Paketi)

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulun'da Junior gruplarımız (2.3.4. sınıflar) ,Teenage Gruplarımız (5.6.7.8. sınıflar) ve Lise grupları olmak üzere yaş ve öğrencilerimizin seviyelerine göre homojen sınıflarda yer almaktadır.

Öğrencilerimize herhangi bir sınav kaygısı taşımayacakları, okul hayatlarını engellemeyen ve İngilizceyi sevdirecek bir eğitimi ilköğretim 2.sınıftan başlayarak kademeli bir şekilde sunuyoruz. Böylelikle, öğrencilerimize hayat boyu sorun yaşamayacakları, her alanda kullanabilecekleri bir dil eğitimi sağlıyoruz.

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda 8-17 yaş grubu çocuk ve genç öğrencilerimiz seviyelerine uygun tamamı pedagojik formasyona sahip Türk ve yabancı eğitmenlerimiz ile konuşma odaklı ve sosyalleşmeye yönelik bir metotla geleceğe hazırlanır. Velilerimize sağladığımız geribildirimimizle çocuklarıyla ilgili bütün endişelerini ortadan kaldırıyoruz.

Teenage ve Lise gruplarımızda; Avrupa Birliği tarafından akredite edilen Dil Portfolyosu kullanılmaktadır. Bu sebeple C1 sertifikamız İngiltere ve Amerika ağırlıklı dünyada 300 civarı üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.

  Kolej Paket İçeriği


  Teenage ve Lise gruplarımızda Avrupa Birliği tarafından akredite edilen dil Portfolyosu kullanılmaktadır. Bu sebeple C1 sertifikamız İngiltere ve Amerika ağırlıklı dünyada 300 civarı üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.


 • Sınıflarımız max. 12 kişiliktir.
 • Jr, Teenage ve Lise Programlarımızda haftada 8 ders saati eğitim verilir.
 • 1 eğitim öğretim dönemi süresince; 1. Dönem 1 seviye, 2. Dönem 1 seviye olmak üzere toplam 2 seviye eğitim tamamlanır.
 • Öğrencilerimiz seviye tespit sınavı sonucunda seviye ve yaşlarına göre gruplandırılırlar.
 • JR Eğitim Programımız 6 seviyeden oluşur. Teenage ve Lise Eğitim Programlarımız ise 8 seviyeden oluşmaktadır.
 • Her grubun kendine özel zengin aktiviteli clubları mevcuttur. Konuşma, sinema, ingilizce drama, ingilizce oyun clublerimiz programın içinde bulunmaktadır. Dönemsel olarak ikinci dil clubleri de açılmaktadır.
 • Teenage ve Lise Gruplarımızda Mykelime.com ve online eğitim paketlerimiz ücretsizdir.
 • Kitap ve materyaller tüm gruplarda ücretsizdir.
 • Öğrencilerin yıl içinde oluşturdukları portfolyoları mevcuttur. Dönem sonlarında portfolyo sunumları yapılmaktadır.
 • 6. 7 ve 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik extra ücretsiz TEOG hazırlık clubu, lise öğrencilerine yönelik ücretsiz Almanca club açılmaktadır.

Paylaş:

Hemen TIKLA-ARA!
(0212) 260 1010
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı